Pokud jste někdy dělali brigádu sami na sebe, ne však přes známé, jistě víte, jak náročné mohou být. A za měsíc si ani nemusíte vydělat tolik, kolik byste si přáli. Můžete však využít způsoby, kterými si vyděláte peníze poměrně rychle. Chce to jen se chvíli snažit.

vytažené kapsy

            Velmi rychlé peníze najdete přes festivaly, protože každý koncert potřebuje jistou výpomoc. Pokud máte sílu, můžete tahat bedny, nebo v jiných případech nalévat ve stánku pití a podávat jídlo. Nebo můžete začít dělat catering. Peníze bývají počítané na hodiny a na brigádě jste například 14 hodin. Celou dobu roznášíte jídlo, sklenice, nebo malé drobné pochutiny. Po 14 hodinách z jednorázové akce máte to, co si ostatní vydělávají třeba týden nebo dva. Přestože se jedná o náročnou práci, celá se dá zvládnout a peníze na účtu jsou jistě zaslouženou odměnou.

            Nebojte se hledat jednorázové malé brigády. Potřebuje někdo vyvenčit psa, dojít na nákup, nebo poklidit? Nezabere vám tolik času vydělat si poměrně dobré peníze. Jen musíte být dostatečně aktivní a tyto brigády lovit po inzerátech, nebo se můžete registrovat ve skupinách na sociálních sítích, kde je těchto nabídek mnoho. Kromě takových máte možnost najít i další jednorázové cateringy, tudíž pokud se rozhodnete pro jednu akci, kde si během několika hodin vyděláte například 2 tisíce, poté najdete dvě staré důchodkyně, které potřebují dojít na nákup, máte za chvíli 3 tisíce. V některých případech si tolik peněz musíte vydělávat měsíc.
zničená dívkva

            Nebojte se ani stálejších brigád. Pokud si najdete práci servírky, nebo v místě, kde stojíte u vchodu a pouze vítáte, nebo například v místnostech s virtuální realitou, kde ostatním jen vysvětlujete, jak přístroje fungují, můžete si během této práce dost odpočinout. Nasbíráte tak dostatek energie pro to, abyste mohli vybírat i jednorázové akce. Není to nic těžkého si dostatečně vydělat. Chce to jen být dostatečně aktivní.