Pokud byste rádi také zažili pořádnou porci zábavy a věděli, o čem se nyní mluví, když se řekne „úniková hra“, tak ten nejlepší způsob, jak to vše můžete zažít je vyzkoušet podobnou zábavu na vlastní kůži. A můžete si být v každém případě jistí tím, že se při ní rozhodně nebudete nudit.

lebka na knize

Únikové hry jsou čím dál populárnější, a tak na ně už ani zdaleka nenarazíte pouze ve velkých městech či dokonce jen v Praze, ale k dispozici vám bude i úniková hra Kutná Hora. Právě kvůli jejich velké oblíbenosti jsou únikové místnosti zakládány hojně po celé republice a rozhodně nemají o své obdivovatele a o hráče nouzi. Většina těch, kdo jednou některou z nich vyzkouší, se zase brzy vrátí, aby vyzkoušeli další. A to je jasné svědectví o tom, že tato zábava jednoznačně stojí za vyzkoušení.

tři otisky

Pobaví se každý

A rozhodně se nemusíte obávat toho, že pokud nejste žádná velká hlava, která má doktorát z logického myšlení, že byste to nezvládli. K tomu, abyste úspěšně zdolali všechny úkoly a vyřešili záhady, které se před vámi předestřou toho potřebujete mnohem více a logické myšlení je jen jednou z mnoha dovedností, které se vám budou hodit. Nejde totiž jen o vaše znalosti či o bystrost, ale ve svém týmu jistě uvítáte i lidi, kteří jsou schopni se na věci dívat s nadhledem, mají smysl pro humor a jsou akční. Zkrátka, vůbec se netrapte svými charakterovými vlastnostmi, sežeňte si partu přátel anebo alespoň jednoho člověka k sobě, a běžte do toho, nebudete toho litovat.

tři šestky

Poznáte, co ve vás je

Únikovou hru si totiž užije skutečně každý. A rozhodně se nemusíte obávat toho, že byste při jejím luštění uvízli na mrtvém bodě, ze kterého se nebudete umět hnout. Vše je dokonale promyšlené tak, že v nouzi můžete požádat o nápovědu a posunout se tak z nepříjemného místa. Každopádně se jedná o originální zábavu, kterou si dobře užijete nejen se svými přáteli, ale také třeba i s novými kolegy z práce, neboť se jedná o skvělou příležitost, jak poznat jejich charakter.