Americká hypotéka nebankovní je revoluční finanční nástroj, díky kterému si člověk může parádně vyhodit z kopýtka stejně tak jako získat peníze na řešení krizových situací. A to rychle, bez hloupých otázek úředníků a bez zbytečného papírování.
mince v truhle.png

Nevěříte? Tak čtěte dále!

Velkou předností americké hypotéky obecně je to, že je bezúčelová. Něco takového u žádné jiné půjčky nenajdete. Představte si třeba situaci, kdy potřebujete rekonstruovat svůj dům. Pokud se do něčeho takového pustíte s klasickou půjčkou, kterou jste konkrétně na tuto rekonstrukci dostali, tak si málem budete muset sehnat účetní, neboť všechny doklady o vašich výdajích budete muset doložit bance. A jistě je vám již nyní jasné, že při takové rekonstrukci bude různých výdajů, faktur a účtů celá dlouhá řada. A vy v nich budete muset mít pořádek a všechny je dokládat.

Druhým příkladem je situace, kdy chcete vyrazit na krásnou dovolenou, ovšem vaše příjmy nejsou tak vysoké, abyste si to mohli dovolit, tedy vlastně jsou obecně spíše nízké, a naspořeno toho také příliš nemáte. Pokud si sjednáte americkou nebankovní hypotéku, budete si moci půjčit peníze bez udání důvodu, na co je použijete a bez dokládání výše vašich příjmů. V případě, že byste takovou situaci chtěli řešit běžnou bankovní půjčkou, tak vám ji nikdo nedá.
znak dolarů.png

A do třetice ještě jedna situace. Ne vždycky si člověk potřebuje půjčit peníze proto, aby si je náležitě užil. Mnohdy se lidé nacházejí v krizové situaci, kdy se potřebují zbavit svých dluhů dříve, než jim jejich majetek zabaví exekutor. Pokud však s žádostí o pomoc v takovém případě přijdete do banky, tak vám zabouchnou dveře před nosem. Pokud v nebankovní společnosti požádáte o americkou nebankovní hypotéku bez registru, řešení je na světě.

Jak je tedy vidět, s americkou nebankovní hypotékou může být život o mnoho snazší, než to na první pohled vypadá.