Pokud už máme vybraný nějaký koutek, ve kterém jsou ty správné zóny na odpočívání, pak je zapotřebí ho dovybavit něčím, co by naši pohodu ještě znásobilo. Jistě už jste slyšeli o moderních sedacích vacích, které stále častěji nacházejí místo nejen v našich obývacích pokojích, ale i na terasách nebo v bazénech.

vak

  • To není překlep.
  • Nemělo tu být napsáno „u bazénů“.
  • Speciálně vyrobené sedací vaky se totiž dají upravit jako křeslo i jako lehátko do bazénu.
  • Systém trojího zapínání zamezí vniknutí náplně do vody a naopak.

Někteří lidé neměli zpočátku k těmto sedadlům příliš velkou důvěru. Připadalo jim, že musejí být nepohodlné. Brzy ale zjistili, že opak je pravdou. Sedací vak https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo se totiž dokonale přizpůsobí křivkám vašeho těla, a tak zajistí oporu pro záda. Vaše tělo se tedy nemusí přizpůsobovat nějaké nepřirozené poloze.

Obohacení každého interiéru

Kromě všech uvedených výhod, které jsou určené pro vaše tělo, přináší tento netradiční druh nábytku ještě jeden bonus, který je určen pro váš interiér. Jedná se o designově dokonalý doplněk vašeho moderního obydlí.

  • Velice zajímavě vypadá i na chatách nebo chalupách, kam tímto zajímavým kontrastem (staré versus moderní) vnáší netradiční kouzlo.

sedací vac

Zvláště vítané bývají ale zejména v dětských pokojích. A to nejen pro svou pohodlnost, ale také proto, že je možné měnit barvu podle momentální nálady. Stačí jen otočit stranu sedacího vaku. Vnitřní náplně tvoří polystyrenové kuličky, které drží tvar a neubývají na objemu.

  • Ošetřování je velice jednoduché.
    • Vzhledem k tomu, že je povrch vyroben z voděodolného a omyvatelného materiálu, stačí čas od času vzít vlhkou houbu.

Zmíněné trojí zapínání je také velice vítané z hlediska bezpečnosti. Máte totiž jistotu, že ani to nejzvědavější dítě nenajde cestu do nitra vaku.