Co si myslíte o nebankovní hypotéce? Já si myslím, že nebankovní hypotéka je docela skvělá. Já si myslím, že pokud chce někdo získat nějaký byt anebo dům, tak mu asi nic jiného nezbude než si vzít nějakou hypotéku. A proč ne zrovna nebankovní hypotéku? Já vím, že mnoho lidí si myslí, že je to asi nekvalitní. Protože já znám mnoho názorů, že lidé si myslí, že co je nebankovní, tak je to špatné. Protože dnešní lidé už jsou docela velmi opatrní, a tak se nedivím, že nechtějí přijít o peníze anebo někomu nenaletět. Tohle se právě stalo mé tetě. A moje teta si strašně moc přála nějakou hypotéku, aby si mohla koupit vysněný byt. A nebyla náročná, protože teta chtěla byt pouze jedna plus jedna. A tak to dopadlo tak, že si vzala hypotéku. Bohužel jí to, ale nevyšlo, tak si ji nakonec vzít ne mohla. Teta byla z toho velmi nešťastná. A tak hledala stále nějaké způsoby, jen bys mohla zajistit nějakou hypotéku.

Taky toužím po domku.

A potom jí někdo nabídl, že hypotéku získat může. Myslím si, že to asi nebyl moc dobrý nápad. Protože nebankovní hypotéka je taková, že s ním můžete vzít vlastně kdykoliv. Jenomže ona by ta hypotéka byla skvělá. Jenomže teta naletěla nejspíš nějakým podvodníkům. Ti podvodníci slíbili, že jí zprostředkují kvalitní nebankovní hypotéku.

Taky chcete hypotéku?

Teta samozřejmě nelenila a ihned souhlasila. A tak dala těm lidem všechny své osobní údaje. Bohužel to dopadlo tak, jak myslíte. Ano, teta byla okradena. A nejenom, že teta nezískala slíbenou nebankovní hypotéku, ale taky přišla o šedesát tisíc korun. A tady jde vidět, že se nemá věřit opravdu všem. Protože pokud jde o peníze, tak jsou první ve střehu většinou nějací podvodníci. Jinak ale vím, že nebankovní hypotéka je skvělá a myslím, že na tuto nebankovní hypotéku dosáhne asi opravdu každý. Zatím co vím, tak každý, kdo žádal o nebankovní hypotéku, tak zatím uspěl.