Půjčovny dodávek v Praze https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha jsou velmi výhodným řešením zejména pro převážení různých břemen v rámci stěhování, nákupů spotřebního zboží, jako jsou chladničky, pračky a další velké spotřebiče, a stavebnin, např. sádrokartonu, pórobetonových tvárnic, malířských barev, tmelů a lepidel, obkladaček a dlaždic. Dodávka z půjčovny dodávek vám ovšem skvěle poslouží i v okamžiku, kdy potřebujete operativně vyklidit byt a k němu příslušné sklepní kóje.

vyklízení bytu

Vyklízení bytů je dnes dokonce služba, kterou provozují specializované firmy, a můžete si ji objednat poměrně snadno. Výhodou tohoto řešení je, že jste bez starostí a nevykládáte žádnou fyzickou námahu. Chcete-li však ušetřit i několik tisíc korun, máte možnost to zkusit sami. Nemusí to být tak obtížné, jak se zdá, stačí vědět, jak si vhodně počínat:

věci z bytu k vyhození

Nachystejte si předměty v bytě tak, abyste je mohli jen nakládat – je to výhodné v tom, že si můžete pronajmout dodávku jen na několik hodin, což vás vyjde levněji. Jde o to, že do přistavené dodávky budete jen nakládat a nebudete se zdržovat demolicí a rozebíráním nábytku, velkých spotřebičů atd. Demolici a demontáž velkých břemen proveďte ještě před pronájmem přepravní dodávky.

Propočítejte objem nakládaných věcí – až si budete pronajímat dodávku z půjčovny dodávek, měli byste znát objem jejího zavazadlového prostoru. Zároveň si přibližně spočítejte objem nakládaných věcí, čímž zjistíte, kolikrát se s vozem musíte „otočit“ cestou na sběrný dvůr. Tím i snadno odhadnete dobu, potřebnou pro pronájem vozidla.

Plynový sporák si nechte odborně odpojit – bude-li nutné odpojit plynové spotřebiče, na tuto práci musíte pozvat odborníky. Nepokoušejte se o to sami, může to být nebezpečné. Výbuch plynu by mohl poškodit celý objekt, takže kromě úrazů http://www.elitereal.cz/pronajem-byty/ byste mohli být i trestně stíhání za nedbalost a hradili byste značnou hmotnou škodu.