Pánové, dbáte na své zdraví stejně jako ženy? Nedbáte, že? Nebo si snad myslíte, že tím, že jednou do měsíce zajdete do posilovny a tam budete hodinu funět, že je to dostatečné? Možná, že dokonce pociťujete zadostiučinění, když po kilech buřtů a pečených bůčků povečeříte na návštěvě grilovanou zeleninu a statečně překonáte kručení břicha hlady, které si vyžaduje své kalorie, jak je na ně zvyklé? Ne to není žádná odpovídající péče. Nebudeme teď řešit nějakou fyzickou výkonnost, nebo vaše sklony k obezitě, ale podíváme se na péči o vaše mužství. Přesně tak. Muž je samec a lovec, že? Muž je potentní a vždy připraven. Začínáte váhat a trošku se ošíváte? Nešlápli jsme vám tak zvaně na vaše kuří oko? Máte už nějaký ten rok, stálou partenku nemáte, místo postelových zážitků upřednostňujete ty ledničkové a s tím, že ani to močení není, co bývalo, si hlavu nelámete.

močení

Prostě běháte na záchod, jak vám močák diktuje, že boucháte stokrát za noc dveřmi, vám přeci doma nikdo nevyčítá, tak co. Jenže vy jste se právě ocitli v situaci, kdy byste měli zvážit, jestli tento stav, když mu nebudete věnovat žádnou pozornost, se nebude čím dál tím víc zhoršovat. A na to vemte jed, že bude. Představte si, že si padnete do oka s novou kolegyní. Po pár týdnech oťukávání jí pozvete domů, kde vzorně připravíte tatarák, zavzpomínáte na staré erotické zážitky, pousmějete se a běžíte se vykoupat. Převlečete postel a navoníte se. Večer probíhá slibně, Hance tatarák chutnal, chutnalo jí i víno, je veselá, rozesmátá a svůdná.

kotvičník

Teď by měla přijít ta chvíle vášně, ale ono nic. Snažíte se, představujete si ty nejodvážnější situace z pornofilmů, které jste kdy shlédli, abyste toho svého zrádce trochu povzbudili a ono prostě nic. Zrádce si klidně klimbá v trenýrkách, jako by se uspokojil dobrou večeří a Hanka v podprsence mu je zcela jedno. Hanka snímá podprsenku, a protože jí už také není dávno dvacet začíná jí být jasné, že tu není vše podle vašeho původního plánu. Začíná se opravdu snažit a vašeho zrádce si více naklonit na svoji stranu. Ovšem ten se vám odvděčí pouze signálem, že potřebuje ihned teď na záchod. To už jste rudý až u kořínku vlasů a prostě odběhnout musíte. Protože akce močení je pro vás v posledních měsících opravdu zdlouhavou záležitostí, Hanka se mezitím stihne obléknout od podprsenky až po kabát. Ze dveří vám ještě poděkuje za dobrý tatarák. Pokud nechcete Hanku ztratit nadobro, rychle začněte svůj problém řešit. Ještě není pozdě, kotvičník s macou si s vašimi problémy určitě poradí.