Na světě by se snad nenašla žena, kterou by netrápila nějaká chybička její krásy. A přitom se v mnoha případech jedná o pouhé maličkosti, které se zpravidla pokládají za ukazovatelem neboli symbolem krásy a není nutné nad nimi sklánět hlavu.
pihatá zrzka

Pihy jako „problém“, který není nutné řešit

Tak jako se znaménky krásy, tak i o pihách platí, že jsou součástí vaší osobnosti a přirozeně k vám patří. Nejedná se o žádné nevzhledné pupínky, které se můžou kdykoliv ještě zhoršit. Jsou to miniaturní, i když mnohočetné tečky, které z vás dělají výjimečnou osobnost.
V současnosti je možné si pihy nechat odstranit pomocí laseru. Na co je však lepší hledět je to, do jaké míry je to opravdu nevyhnutelné. Pokud se jedná pouze o estetické hledisko, neměli byste se k tomuto kroku příliš brzy ukvapovat. Přece i z tak nepatrného „problému“ můžete vytěžit vše ve svůj prospěch. Kromě toho je také nepřehlédnutelné, kolik by taková procedura něčeho tak přirozeného, stála i z finanční stránky.

Jak o pihy pečovat?

Obecně platí, že pihy vznikají především díky působení slunečního záření. Příliš velké vystavování vaší pokožky na sluníčku, jim tedy pouze přidává na jejich působení. Jestli se mu budete snažit včas a s dostatečně silným faktorem vyhnout, máte šanci na to, aby se vám zbytečně nehromadily.
Mnoho žen má potřebu schovávat jejich „tečkovanou“ tvář pod vrstvu make-upu, aby si jejich pleť vyhladily k dokonalosti. Ovšem pořád platí, že ne každý make-up vám vydrží celý den a nebude se nehezky roztékat po vašem obličeji. A hrubá vrstva – je vždy velké faux pas!
pihatý obličej
Nechte váš obličej vyniknout a dopřejte si pouze hydratační krémy a nějaký ten pudr. Máte přece výjimečnou pleť, která je krásná tím, jak se liší. A co je více ženské a sexy než to, že ukážete všem kolem vás, jak jste na váš vzhled pyšné a nemáte potřebu řešit nesmyslnost v podobě genů, které vám daly pihy. Můžete díky nim naopak působit atraktivněji a být originální a přitom svůdné.
Za co se rozhodně nemusíte stydět jsou genetické dispozice, které neovlivníte. Vždyť takové pihy můžou být docela velkou zbraní, kterou využijete ve váš prospěch díky tomu, že budete krásné i s nimi.