Pokaždé, vždycky když si někdo rozhoduje, jaké povolání bude člověk vykonávat v dospělosti, tak je to rozhodování někdy opravdu velice těžké. To, protože například já, když mi bylo třináct nebo čtrnáct let a měla jsem se v osmé třídě rozhodovat, kam půjdu studovat, tak jsem vůbec nevěděla, kam půjdu, protože měla jsem opravdu tolik věcí a nápadů, že jsem si nedokázala vybrat opravdu jenom jednu věc, abych se potom šla učit. Od začátku jsem samozřejmě myslela na to, že bych byla kuchařka, stejně jako taky moje máma. Jenom že můj od tebe zase automechanik.

Mám šicí stroj.

Tohle mě taky docela lákalo, protože jako malá holka jsem s otcem chodila velice často do autoopravny, takže mě to bavilo. Nicméně jsem se ale nakonec se učila švadlenou. A opravdu mě to hodně zajímalo a bavilo mě to, takže mi moje máma řekla, že když budu chtít být švadlena nebo krejčová, tak prý to bude naprosto ideální pro mě. A navíc znělo to taky skvěle, že bych potom mohla šít vlastně na celou rodinu. Měla bych taky prima praxi. Pořídila jsem si tady také krejčovské panny, které je velice nutné si pořídit, pokud chcete mít švadlena či krejčová.

Krejčovské panny jsou nutné.

Pořídila jsem si raději rovnou už čtyři krejčovské panny, protože abych měla na každou velikost alespoň jednu. Chtěla jsem šít také na malé děti, takže jsem si objednala také jednu malou krejčovskou pannu, která připomíná jako malé dítě. A všechno jsem pořídila na webové stránce prima-obchod.cz, kde najdete plno praktických věci, kdybyste potřebovali něco pro vaše zaměstnání v krejčovství. A znáte někoho ve vašem okolí, kdo dělá taky švadlenu? Moje teta je také krejčová, ale teta tuto práci nikdy nedělala, protože měla špatné prsty, a nakonec nemohla nic dělat. Mě krejčová moc baví a taky už mám opravdu plno zákazníků. Krejčovské panny Prima-obchod se vám budou jistě hodit, k této práci jsou naprosto nevyhnutelné.