Váš zahradní bazén potřebuje jediné – vaši důkladnou péči, která bude mít za výsledek čistou vodu a její prvotřídní vzhled. Abyste si koupání užívali tak, jak si to představujete z hlediska vašeho vlastního bazénu, musíte mu věnovat pozornost a dopřát i chemii, která jeho vodu projasní.
Pro mnoho lidí bývá častým nepřítelem právě zápach, který bazénová voda má. Někteří ho jednoduše jenom nemají v oblibě, jiní ho zase nesnesou ze zdravotní stránky. Abyste však nepřipravili o koupací sezónu a mohli si ji užít i ve vlastní nádrži, vyberte si z řad chemických přípravků bezchlorovou chemii na bázi aktivního bromu.děti v bazénu

Smrdět a ani škodit vám nebude

Díky volbě bromové chemie se už nikdy nesetkáte s nepříjemným zápachem, který znáte z prostředí různých bazénů. Bromová složka totiž nesmrdí a ve velké míře vás tato skutečnost uspokojí i ze zdravotní stránky. Je totiž skvělou volbou pro všechny nadšence koupání, kteří mají citlivou pokožku a nemůžou si dovolit trávit čas ve veřejných bazénech. Udělejte si domácní pohodu ve vaší vodní nádrži a dopřejte si chemii, která bude šetrná vůči vaší pokožce.
Samozřejmě, že lze tvrdit, že je tato chemie ohleduplnější i vůči pokožce malých ratolestí. Chlor je bezesporu náročná chemická látka, která ne vždy prospívá naší pokožce. U malých dětí to platí o to více, právě proto jich nenechte připravit o léto u vody a zvolte raději chemii, která bude pro jejich jemnou pokožku méně škodlivá.dítě v bazénu

Vhodná volba do vaší vířivé vany

Jestli se nemůžete chlubit pouze bazénem, ale váš sortiment vodních nádrží se zaměřuje i na vlastnictví vířivky, máte to štěstí, že vám stačí koupit jeden druh chemie na udržení bezchybné vody obou skvostů, ve kterých si užíváte pohodu.
Bezchlorová chemie je totiž ještě účinnější, pokud se setká s vyšší teplotou vody.Aktivní brom tak zaútočí na všechny nepříjemnosti, které vám můžou zkazit vaše koupání a postará se o to, aby byl váš pobyt ve vířivé vaně pouze luxusem, který si budete moct užívat v průběhu celého roku bez potíží.