Chalupy, chaty roubenky, starší zrekonstruované venkovské stavení, všude tam si lidé interiér zařizují podle svých představ. Do těchto stavení se většinou pořizuje takový nábytek, který připomíná snad z nostalgie dobu minulou. Ale hlavně proto, že se tam přesně hodí.

Zvlášť nábytek vyrobený v v selském stylu se hodí do venkovského stavení nebo na chatu. Protože v tomto prostředí působí velmi přirozeně. Má samozřejmě svou hodnotu a je to takový němý svědek dob minulých.

Čím víc přibývá nových technologií, tak tím více mnozí z nás tíhnou pobývat v době relaxace na takových místech, kde nás obklopuje teplé dřevo, co nejméně „modernosti“ a pokud možno, mít nablízku hodně zeleně.

Selská lavice s úložným prostorem

V běžných obchodech starožitný nábytek neseženete. A pokud si chcete do své chaty nebo venkovského stavení pořídit krásný stylový nábytek, který vydrží po generace.

V e-schopu na našich webových stránkách Svět pokladů si můžete vybrat nádherný selský nábytek z masivu, přesně takový, který splní vaše představy.

Nabízené repliky selského nábytku, jsou vyrobené z kvalitního smrkového nebo borovicového dřeva. Veškerý nábytek vyrábíme u nás, v Čechách. Naši vynikající řemeslníci dokážou ze starého kusu nábytky vytvořit doslova skvosty. Je to výroba nábytku podle starých tradic, s velkým podílem ruční práce – ozdobné vyřezávání nebo malba,– proto je od nás každý kus originál. Nábytek je ošetřen ekologickými, zdravotně nezávadnými nátěry.

Noční stolek z počátku minulého století

Kromě replik selského nábytku dále nabízíme různé starožitné předměty (porcelán, sklo, osvětlení i originální obrazy. Renovujeme schodišště a dřevěné obležení.

Kvalita a zachování starého řemesla je pro nás priorita. Pokud si klient bude přát vystavit k danému originálnímu kusu nábytku certifikát, bude ho mít. V certifikátu je záznam o stáří, kvalitě a druhu nábytku. Dokážeme uspokojit I velmi náročné zákazníky s vysokými nároky na kvalitu a originalitu.