Představte si domácnost, která vám splní každé vaše přání. Domácnost, ve které se nebudete muset téměř o nic starat. Takovou, ve které nebudete muset pracně obíhat všechny místnosti, když budete chtít něco změnit – třeba rozsvítit světlo.
Že se jedná o hudbu vzdálené budoucnosti? Ba ne, takovou domácnost máte na dosah ruky, internet věcí je zde!
K tomu, abyste mohli ovládat chytrou domácnost, nepotřebujete nic víc, než internet, který budete mít po ruce – třeba v mobilu. Jednoduchým stiskem elektronického tlačítka pak jednoduše splníte všechna svá přání. I taková, která se vám zdají téměř neřešitelná.síťové přpojení
Záleží jen na vás samotných, jak moc této představě vyjdete vstříc a jak moc si svůj život usnadníte. Chod celé své domácnosti můžete mít nyní v kapse – třeba v té od vaší košile.
Ať už jste doma nebo v práci, budete mít vždy dokonalý přehled o tom, co se u vás doma děje. Vaše spotřebiče vám budou konečně plně sloužit – a ne vy jim. Konečně bude vše fungovat tak, jak to mělo být už dávno. Váš domov zde bude plně a jen pro vás a vy se na pobyt doma budete opravdu těšit, protože si ho budete moci vychutnat plnými doušky.
Stačí jednoduchý pohyb ruky a vaše dálkově ovládaná světla philips hue ve vašem domě se okamžitě rozsvítí. A to přesně tam, kde budete potřebovat, a to i případě, kdy sotva otevřete branku do domu. Anebo v případě, kdy k vám přijde nečekaná návštěva a vy budete teprve v kanceláři – ani v takovém případě není ten nejmenší problém pustit hosty do domu a rozsvítit jim všechna potřebná světla, aby nezabloudili.zapnutí a vypnutí
S chytrým osvětlením philips hue můžete na dálku ovládat jak stropní svítidla, tak bodové osvětlení i stolní lampy. Můžete je zhasínat i rozsvěcet, můžete je tlumit i přidávat na intenzitě osvětlení. S chytrým osvětlením ve vaší domácnosti a v mobilu můžete cokoli, stačí na to jen pomyslet.