Firma TL Cargo přepraví vaše léky spolehlivě a bezpečně na místo vašeho určení. Dodávky určené k přepravě léků disponují nejmodernější technologií pro udržování teploty ve voze, nedojde tedy k destrukci léčiv při přepravě. Kontrola teploty je velmi důležitá převážně v letních a zimních měsících, kdy může dojít k narušení termoregulace ve voze nejčastěji. Teplota v automobilu je monitorována a zaznamenávána po celou dobu přepravy léků TLCargo.eu. Aktuální dostupnost léčiv má za úkol sledovat Státní ústav pro kontrolu léčiv – SÚKL a podílí se na zajištění plynulého zásobování trhu léky. Přepravce léků podléhá zákonu o léčivech a dále pokynům SÚKL, který kvalitu a dodržení pokynů přepravy nadále kontroluje. Personál firmy TL Cargo je o všech podmínkách spraven a řádně proškolen.

injekční stříkačky.jpg

Firma umožňuje přepravu léčiv do lékáren, ordinací, na kliniky, do nemocnic a do výzkumných ústavů. TL Cargo drží certifikáty a licence, které zaručují kvalitní přepravu vašich léků. Během přepravy musí být také zajištěna prevence kontaminace, poškození a také ztráty léčiva.

Aby nedošlo k poškození pacienta podáním degradovaných léčiv, je velmi důležité léky správně skladovat a zajistit jejich kvalitní přepravu. Každý lék má velmi specifické nároky na tyto podmínky. Aby byly dodrženy, firma musí velmi úzce spolupracovat s mateřskou firmou, obchodníkem i příjemcem materiálu.

přeprava léků.jpg

Podmínky přepravy včetně jejích norem jsou velmi náročné. Berounská firma disponuje deseti velkoobjemovými automobily a zajistí přepravu léčiv s dodržením všech aktuálních předpisů. Během přepravy je veškeré zboží individuálně pojištěno ve spolupráci s pojišťovnou Generali Českou pojišťovnou a.s.TL Cargo svým pravidelným klientům zaručuje slevu -15%. Objednávku přepravy můžete již zadat na webu firmy, kde ve formuláři zjistíte i cenu vaší objednávky.